Nictuku

Forum dla graczy Blood Wars zrzeszonych pod godłem Klanu Nictuku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-04 11:03:50

Sebro

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 8
Punktów :   

Poznajmy się

Fajnie by było gdyby każdy wrzucił tu parę zdań o sobie. Im lepiej się poznamy, tym łatwiej będzie nam się współpracować.

Dam dobry przykład i zacznę ;P

Na imię ma Sebastian i jestem z Augustowa. Na BW "siedzę już prawie rok - R1. Jako że tam nie ma już szansy dogonić "topu", postanowiłem zacząć tutaj, póki wszystko jeszcze świeże
Mieszkam w Augustowie (podlaskie), pracuję, na stanie mam żonę i dwóch synów.
Z zainteresowań oprócz gier komputerowych - dobra książka (seria Nekroskop, lub sensacyjno-kryminalne), film (sensacja, fantasy), muzyka (wszystko co w ucho wpadnie i zostanie na dłużej)

Offline

 

#2 2008-05-04 18:09:20

mindzia376

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy się

OK TERAZ JA   na imię mam Magda mieszkam w woj dolnośląskim a dokładnie w małej miejscowości pod Miliczem(mam 25 lat).Uwielbiam oglądać filmy s\f i kryminały książek nie czytam bo mi sie niechce muzyki też nie słucham.Ukonczyłam 4letnie liceum zawodowe obecnie pracuje. To chyba wszystko jak mi się coś przypomni to dopisze   pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-05-04 19:54:11

Rik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 166
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Zachęcam was do używania forum. Wszystkie inne działy poza Nictuku są dostępne do waszej dyspozycji i nie musicie bać się tam pisać.
Chętnie uraczymy wam także porady więc się niekrępować.

Co by spamu nie było:

http://www.nosferatubw.pun.pl/viewtopic.php?id=2

Offline

 

#4 2008-05-04 21:36:32

Achaya

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się

O zobaczcie jaki ten świat mały.. Ja również jestem z Augustowa, na imię mi Marcin [niech was nie zmyli nick pod jakim gram ] Uwielbiam czytać - czytam prawie wszystko co mi w ręce wpadnie z fantastyki i nie tylko. Od czasu do czasu lubię obejrzeć dobry film, ale taki który ma jakąś fabułę w którą trzeba się zagłębić a nie tylko bezmyślną sieczkę. Co poza tym ? RPG.. gram i prowadzę od lat hmmm... 16 bodajże.. Głównie Świat Mroku [ze wskazaniem na Vampire:TM] i Shadowrun.. To by było na razie na tyle

Offline

 

#5 2008-05-04 21:36:53

Alex123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Mam na imię Kryspin i mam 14 lat.z filmów to najbardziej interesują mnie filmy akcji np."Szklana pułapka"
,ale oglądam też horrory,(poluję teraz na trzy "Silent Hill" , "Martwica mózgu" i "Labirynt Fauna"). Acha zapomniałbym napisać gdzie mieszka. A zamieszkuję wieś Hoczew.Z muzyki to tak samo  jak Sebro, ale najczęściej słucham Korna, Comy i Nuffu.Z książek lubię fantasy i horrory. Z tych drugich najchętniej czytam Stepchena Kinga .

Offline

 

#6 2008-05-05 10:43:37

LadyKaren

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Mam na imię Kasia i jestem z Augustowa

A poza tym - to resztę tak jak Sebro - albowiem to moja bratnia dusza.
Mamy dwójkę małych ssaków.
Ksiązki - uwielbiam, gry komputerowe - to BW a poza tym moje ulubione forum.
No i staram się przejść na odwyk od BW - co widać
Założyłam własny klan

Offline

 

#7 2008-05-05 14:41:20

Darkul

Użytkownik

5991751
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Imię: Marek
Wiek: 23
Pochodzenie: Bytom (kolo katowic)
Zainteresowania: kompy, informatyka (hardware, mniej softem), jazdy na rowerze, samotne wycieczki z dala od domu, dobra muzyka rock (muzyka z lat 60-80 też może być), uwielbiam klimaty fallouta oraz krwawe masakry (nie mylić z teksańską masakrą piłą mechaniczną bo to badziew, wole bardziej wyszukane metody).
Film: kilka się znajdzie mianowicie hmm.... mad max wszystkie części,.... kurde nic mi w tej chwili do głowy nie przychodzi.(przeważnie horror, s/f, a i fabularnymi byle dość dobrymi nie pogardzę- np o więziennictwie)
z ksiażek lubię Terry-ego Pratcheta (w sumie większość tego co napisał)
kontakt ze mną pod numerami:
gg - 5991751
google talk - darkul85@gmail.com
mail - marek19853168@wp.pl
więcej nie pamiętam co ja tam miałem bo u siebie na kompie nie jestem.
MIŁO MI POZNAĆ

Offline

 

#8 2008-05-05 19:27:29

Alex123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Wiem że to nie na temat, ale ile jeszcze jest was z Augustowa bo czuję się taki samotny:)

Offline

 

#9 2008-05-05 19:51:33

LadyKaren

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy się

No zobaczymy - jeszcze sie wszyscy nie zgłosili ;P

Offline

 

#10 2008-05-06 13:17:26

LordShaitis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

A jest ktos z gdyni ? Btw przydalby sie jakis Fizyk bo w liceum strasznie z tym

Offline

 

#11 2008-05-17 13:50:42

xavante

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam na imię mam Beata jestem z okolic Wałbrzycha w klanie z mężem, ale niech jego imię pozostanie tajemnicą .
Uwielbiam czytać, kocham fantastykę i połykam co wpadnie w łapki, co do muzyki rożnie ..ale jak ma to coś to nawet Hip- Hop potrafi mnie na momencik zauroczyć. Hobby głównie RPG - w mrocznych, brutalnych i brudnych realiach nieśmiertelnego "młotka" mogłabym zatonąć na dobre, ostatnio jeszcze doszło ZC ... i powiadam wam macki są wszędzie .
Tym którzy lubią RPG i mają ochotę na sesję on- line polecam: http://www.lastinn.info/ -każdy znajdzie dla siebie świat, w którym będzie jego miejsce, a MG udowadniają tam, że nie ma granic ludzkiej wyobraźni:)

Ostatnio edytowany przez xavante (2008-05-17 13:52:17)

Offline

 

#12 2008-05-19 12:04:15

Tria

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam:)

Mam na imie Dominika. lat 28 , na stanie mąż i 9 miesięczny synek. Mieszkam w Katowicach.
Jestem pedagogiem resocjalizacj:) Zainteresowania -hmmm...jest ich całe mnóstwo : rysowanie , pisanie, czytanie ksiażek ( tematyka psychologiczna, biografie, opowieści dziwnej treści jak ja to nazywam).
Gram rownież na r6 i tam gonie topke i jestem w klanie Top1, wiec doswiadczenie mam.
Na r7 mialam dluga przerw ale teraz nadrabiam:)

Offline

 

#13 2008-05-27 00:39:09

Heresy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witam ^^

Mam na imię Michał, mam 23 lata, w Lipcu będzie 24.
Mieszkam w Starachowicach, woj. Świętokrzyskie.
Jestem inżynierem informatyki, a w miedzyczasie robie studia podyplomowe magisterskie ^^
moja muzyka: http://www.lastfm.pl/user/chosen1pl/
myspace: http://www.myspace.com/chosen1pl
film: Pulp Fiction, Fight Club, wszystkie filmy Darena Aronofskiego ( Pi, Requiem for a Dream, The Fountain ), Amores Perros, To nie jest kraj dla starych ludzi, Dzień Próby, 12 Małp, American History X i parę innych o których teraz zapomniałem ^^
Co do gierek RPG: moja ulubiona gra to Fallout ( klimaty BW, tylko bez wampirów : P ), ale także saga Baldurs Gate, Planet Torment, a z onlinowych to World of Warcraft ( gram na oryginalnej wersji, aktualnie zrobiłem sobie przerwę do czasu nowego dodatku, w ostatnim osiągnołem juz wszystko, mam najlepszego Paladyna na serwerze ^^ )

To chyba tyle ^^

Pozdrawiam

Offline

 

#14 2008-05-30 10:20:05

danko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy się

witam mam na imie daniel w lipcu skoncze lat27 pochodze ze slaska a dokladnie z bedzina nalogowo gram w bw ale takze lubie pograc tez w inne giery pozdro dla wszystkich klanowiczow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kraby.pun.pl www.magiczna-kraina.pun.pl www.shamanking.pun.pl www.sunstacja.pun.pl www.xfenix.pun.pl