Nictuku

Forum dla graczy Blood Wars zrzeszonych pod godłem Klanu Nictuku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-21 23:33:59

Rik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 166
Punktów :   

Poznajmy się

Mam na imię Rik. Pochodzę z trylogii Williama Kinga. W owej powieści jestem pólterrachem (pól elfem na wasze). Specjalizuję się w złodziejstwie, ale obecnie moja Pani Asea obiecała nauczyć mnie tajników magicznych.

Teraz coś o osobie nad którą przejąłem kontrolę.

Wabi się Robert Witkowski. W przedmiocie, który służy jako identyfikator w tym świecie ma napisane 21 lat.
Z jego krótkiej pamięci wynika, że obecnie studiuje 3 lata na Politechnice Śląskiej. Obecnie jest na 1-szym roku Technologi Chemicznej. Idzie zgodnie z mottem studentów: "Najgorsze są pierwsze 5 lat na pierwszym roku."
Jego motto życiowe: "Każdy mówi, że studia to najlepszy okres w ich życiu, więc ja go przedłużam do maksimum."

W waszym świecie szczególnie polubiłem muzykę zwaną Heavy metalem. Słucham jej tylko na www.miastomuzyki.pl stacja RMF Hard & Heavy.
Lubię sobie czasem poczytać ksiązki, szczególnie interesują mnie fantazy, sci-fi, grozy.

Temat został założony tylko po to, aby się lepiej poznać, więc wypowiedzi nie muszą być aż tak rozległe. Starczy kilka zdań o sobie. Będzie mi łatwiej wybrać następną osobę do kontroli

Offline

 

#2 2008-03-22 10:17:27

Tutmoziz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 51
Punktów :   

Re: Poznajmy się

We wszelkich RPG - Tutmoziz Al'Ghawr - w zależności od systemu, Krasnolud, człowiek, barbarzyńca, pijak, awanturnik, nigdy elf, pochodzenie zawsze kraje arabskie, takie zboczenie
osobiście - ziel00ny, fan fantasy i horroru, dobrej muzyki, 21 letni basista z 5 letnim stażem, moze przyszły informatyk albo lingwista, a reszta jest milczeniem

Offline

 

#3 2008-03-22 12:59:20

montanha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy, dobry przyjaciel wiedzmina Geralta, mial wielu znajomych, jednym z nich bylem ja, w ktoryms tam wcieleniu z kolei. Za mlodu obydwaj mocno korzystalismy z hulaszczego zycia nieumarlych, upijajac sie hektolitrami krwi przeroznych ludzi, jako ze krew działała na wampiry tak jak napoje alkoholowe dla ludzi. Regis po jednej wpadce odzywczail sie, a ja sobie dalej uzywam, hehe. Teraz koniunkcja sfer rzucila mnie w ten swiat. Jak przystalo na wampirza arystokracje mam wyzsze wyksztalcenie, zone, i lubie sobie wypic :]
Coz, klanowicze, na zdrowie!

Offline

 

#4 2008-04-09 13:34:04

Kanaisha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Przydomek Kanaisha - bogini wojowników Mystical Warrior. Prawdziwe imię zostało zapisane w otchłani czasu. Piąta dzielnica Necropolii jest ucieczką w anonimowość przed polityką.

Lidzia Lat 23. Reszta wyjdzie w praniu

Offline

 

#5 2008-04-14 20:04:38

Nefilim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Nefilim - postacie z pradawnych legend żydowskich, pojawiają się zarówno w kultach starożytnych Sumerów jak i innych starych cywilizacji. Jest to rasa, o częściowo boskim, a częściowo ludzkim pochodzeniu, wg legend mezopotamskich z innego świata lub planety, zaś wg pism żydowskich - owoc związków Czuwających aniołów z ludzkimi kobietami. Owe istoty miały obdarować ludzkość wiedzą, zarówno techniczną jak i mistyczną.
Jednak, jak podaje Etiopska Księga Henocha, duchy Nefilim nie mogły umrzeć tak, jak ludzie wskutek potopu, i pozostały na ziemi w postaci bezcielesnych demonów. Odtąd nękają ludzkość tak, jak robili to w czasach przed potopem, zazdroszcząc śmiertelnikom ciał i możliwości zbawienia.
Do tego jednorazowy projekt niejakiego Carla McCoya z Fields of the Nephilim.
Prywatnie - Robert z W-wy, kilka lat po studiach, żona i syn.
Obsesja-Muzyka. Lubię-książki.
To tyle.

Ostatnio edytowany przez Nefilim (2008-04-14 21:03:19)

Offline

 

#6 2008-04-16 01:45:40

Suriel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Paweł - student pierwszego roku archeologii, lat 20, fan muzyki rockowej, głównie grunge'u. W RPG - różnie

Offline

 

#7 2008-05-14 21:40:04

bestelotmin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Bestelotmi  zawsze uciekał przed swą przeszłością ... zresztą czemu się dziwić? przyszłości tez nie cierpi , swe plany umiejscawia nie dalej niz dzień w przód .  Jego prawdziwe imie pochodzi od mniemanego pierwszego człowieka ... brzmi ono Adam , dziś można go spotkac w miejsu światła zwanym Gorzów Wielkopolski , lecz gdzie będzie jutro? nikt tego nie wie... obecnie dreczy istoty ludzkie i róznego rodzaju bestie uczęszczające do LO4 , lecz nie na długo ... podobno jego wieku nie zobrazuje żadna liczba ... któż to wie? z osłony wieszchniej wygląda na 17 lat , jednak bez problemu zaopatrza się w potrzebne poisony  ... ciążą mu istnienia które zakonczył , spokój odnajduje w muzyce Ska , Rockabilly i cięższych brzmieniach , bo czasem tylko takie dźwięki potrafią zagłuszyć krzyki znękanych dusz ...

Offline

 

#8 2008-05-15 08:58:13

Leyla

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Poznajmy się

No to tak na szybciutko, gdyż niby w pracy jestem Agnieszka z Warszawy, lat 29 (podbijam średnią ), męża nie posiadam - papierki są mi zbędne, dzieci nie hoduję i nie planuję, mam za to konia Hobby - rpg, fotografowanie, jazda konna, książki (które mają mi służyć głównie do rozrywki i odprężenia, więc rzadko trafia się wśród nich coś "ambitnego"). Cechy szczególne - notoryczny brak czasu i permanentne niewyspanie

Leyla to imię npc'ki, przyjaciółki mojej postaci, mającej "szczęście" do ciągłego umierania, ostatnio dobił ją niechcący nasz drużynowy paladyn... Może nie wybrałam zbyt fartownie

Offline

 

#9 2008-05-15 09:04:27

Darkul

Użytkownik

5991751
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Poznajmy się

niezła jesteś podobna do mnie tyle że mnie mało ksiażki trzymają bo nie znalazłem jak do tej pory coś co mnie na prawdę wciągnie

Offline

 

#10 2008-05-17 01:19:00

Leyla

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Hi hi i w ten oto sposób Darkul załatwił opis swojej osoby

Offline

 

#11 2008-05-17 10:44:05

Darkul

Użytkownik

5991751
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Poznajmy się

jak pasożyt jakiś albo inny robaczek ;]

Offline

 

#12 2008-05-18 13:11:33

Leyla

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Dokładnie

Offline

 

#13 2008-06-02 20:56:53

klinki199

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Tomasz    30 lat.    pracuje. zonaty od 3 dni

Offline

 

#14 2008-06-15 10:32:02

Jacobus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Jacobus->Jacob->Jakub->poprostu KUBA ;p
włóczęga emocjonalny z wszelakim dobytkiem mistycznym...
w rpgach zawsze szaman/druid (najbardziej neutralny jak tylko elf potrafi być) co odzwierciedla w pełni mój charakter
20 lat student zootechniki z bydgoszczy
wampiryzmem zajmuje sie od zawsze (miałem nawet z tego mature ;p)
fan opowieści wampirycznych Anny Rice i całej metafizyki tego świata....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonxgame.pun.pl www.narutofaans.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.raczkaforum.pun.pl