Nictuku

Forum dla graczy Blood Wars zrzeszonych pod godłem Klanu Nictuku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-26 18:57:23

Rik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 166
Punktów :   

Filmy

Na jakie filmy lubicie patrzeć?

Ja uwielbiam filmy grozy. Mogę polecić kilka tytułów:

-Ju-on 1 i 2 - jest amerykańska tandeta The Grudge, która opiera się na tej produkcji
-Ringu - także jest amerykańska tandeta Ring
-The Shutter - połączenie Ju-on i Ringu
-Alone - film tego samego reżysera co The Shutter
-Braindead - bardzo fajnie się go patrzy w towarzystwie bo nie wiesz czy wypada się śmiać
-Night of the living dead - czarno biała wersja, początek filmu o Zombiakach. Mimo lat fajnie się patrzy
-Nosferatu - czarno biały recenzji chyba nie trzeba?
-28 weeks later - niby horror, ale nic w nim strasznego jednak ciekawa koncepcja
-The Thing - recenzja niepotrzebna
-Donnie Darko - film zagmatwany aczkolwiek ciekawy. To także nie jest horro jest bardzo zbliżony do Butterfly effect
-Teksańska masakra piłą mechaniczną - polecam nowszą wersję, szczególnie scenę gdzie główna aktorka wpada do kałuży i widać jej cycki pod mokrą koszula

Jak ktoś chce iść do kina na jakiś film i się zastanawia czy iść na The eye czy The mist to polecam ten 2-gi.
The eye jest tylko i wyłącznie dla fanów Jessicy Alby bo sam film nie jest ani ciekawy, ani straszny. The mist jest na podstawie książki Stephana Kinga więc wiadomo, że mozna spodziewać się ciekawego widowiska,
To wsio. Pewnie sobie później coś wspomnę.

Jeszcze zarekomenduję 2 seriale:
-Jericho - leci obecnie na tv4 w piątek od 21-23. Terroryści zatakowali stany zjednoczone. Serial ukazuję symulację zachowań ludzi po takim incydencie. Patrzeć tylko do 12-15 odcinka bo potem jest naciągany.
-Dexter - serial ten został ogłoszony najbrutalniejszym z wszystkich jakie zostały do tej pory wypuszczone. Posiada sceny nagości, przekleństwa, brutalne zabójstwa, czyli wszystko czego potrzeba. Jak ktoś lubi patrzeć na CSI i inne seriale temu podobne to ten serial ukazuję jak działa morderca. Opisuje przygodę seryjnego mordercy i o dziwo całkiem fajnie sie na niego patrzy.


Nie wiem jak wy, ale coś po świętach mnie wzieło na Harrego Pottera. Mam nadzieję, że to mi szybko przejdzie.

Offline

 

#2 2008-04-03 23:48:19

Tutmoziz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 51
Punktów :   

Re: Filmy

W temacie wamipirków dodalbym jeszcze From down till dusk, Interview With the Vampire, Queen of the damned,  i oczywiście Dracule z Hopkinsem

Offline

 

#3 2008-06-02 20:59:17

klinki199

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Filmy

seria  Resident evil.  poza tym chodze do kina na kazdy "dobry film"

Offline

 

#4 2008-06-02 21:05:07

Leyla

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Filmy

Teraz to muszę się wybrać na Narnię i Indianę, ale jakoś z kasą krucho... Niby można obejrzeć na kompie, ale niektóre filmy warto na dużym ekranie

Offline

 

#5 2008-06-04 23:15:56

klinki199

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Filmy

zgadzam sie. Nie kazdy film nadaje sie do ogladania w domku.Na narnie tez idem do kina.

Offline

 

#6 2008-06-18 16:16:16

Darkul

Użytkownik

5991751
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Filmy

skoro o filmach mowa co sądzicie o filmach anime (przez innych nazywanych bajkami)

to pytanie nie dało mi spokoju by je tu napisać gdyż obejrzałem dość ciekawą serię 13-to odcinkowego anime pt "I My Me strawberry eggs" gorąco polecam, dodam iż dorastałem na bijatykach w stylu dragon ball itp ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofaans.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.raczkaforum.pun.pl